Projelerimiz

BURHAN VE AYHAN KILINÇ MİM. MÜH. İNŞ. LTD. ŞTİ.

Bize Ulaşın

[ HİKAYEMİZ ]

BURHAN VE AYHAN KILINÇ MİM. MÜH. İNŞ. LTD. ŞTİ.

Şirketimiz iş hayatına; 1995-99 yılları arasında çeşitli şirketlerde çalışılarak edinilen mesleki deneyimlerden sonra 1999 yılında İstanbul Kadıköy Bahariye Caddesinde kurulan BEK-ART Mimarlık ofisiyle başladı.

Haziran 2000 yılında Tunceli’de 3 arkadaşımızla birlikte kurduğumuz Sella Mimarlık Mühendislik İnşaat Tic.Ltd.Şti. ile devam etti. 2004 yılında Burhan KILINÇ Mimarlık ve 2010 yılında da Burhan ve Ayhan KILINÇ Mimarlık Mühendislik İnşaat Taahhüt Madencilik Turizm Nakliye Tic. Ltd. Şti ünvanıyla mimarlık ve inşaat sektörü alanında hizmet vermektedir. İnşaat sektöründe 1995 yılından bu yana yaptığı ciddi, güvenli ve kaliteli işlerle bilinen Burhan ve Ayhan Kılınç Mimarlık; Tunceli’de konut sektöründe ses getiren birçok projeye imza atan öncü bir şirkettir.

Yüksek Mimar Burhan Kılınç ve İnşaat Mühendisi Ayhan Kılınç tarafından kurulan şirketimiz Tunceli’nin ilk mimarlık ve inşaat firmasıdır.

Burhan ve Ayhan Kılınç Mimarlık, mimari projeden  anahtar teslimine kadar her aşamada en ileri teknolojileri kullanmakta ve istikrarlı başarısını borçlu olduğu üstün kalite anlayışından hiç bir şekilde ödün vermemektedir. Kuruluşumuzdan bugüne ilkelerimize hep bağlı kaldık. Verdiğimiz sözleri hep gerçekleştirdik, gerçekleştiremeyeceğimiz sözleri ise vermedik.
Uzun vadede yakaladığımız istikrar, başarı ve güveni de buna borçluyuz.

[ ŞİRKET POLİTİKAMIZ ]

Prensiplerimiz

Toplum için güvenli, çağdaş ve estetik yaşam ortamları oluşturmak ve uluslararası düzeydeki yüksek standartları günümüz koşullarında ulaşılabilir kılmaktır.

MİSYONUMUZ
service-silder12

Kaliteden ödün vermeden koşulsuz müşteri memnuniyeti sağlamak ve sürekli gelişim politikası izleyerek sektörde kendisiyle yarışan bir isim olmaktır.

VİZYONUMUZ

Mimarlık, inşaat ve taahhüt işlerinde en ileri teknolojinin takip edilmesi, zamanında kullanılması, düzenli ve kalifiye kadro ile çalışılması ve müşteri memnuniyeti kazanılarak en iyi hizmetin sunulmasıdır.

KALİTE POLİTİKAMIZ
pheader-service-detail2
[ EKİBİMİZ ]

Tasarlıyoruz, Üretiyoruz...

Burhan Kılınç
[ Yüksek Mimar ]
Ayhan Kılınç
[ İnşaat Mühendisi ]
Ebru Günel
[ İnşaat Mühendisi ]